Mankštos

Mokomės taisyklingų judesių, dėl kurių mažėja įtampa, skausmas, didėja raumenų tonusas, sąnarių amplitudės, o dėl besigaminančio hormono serotonino gerėja nuotaika. Užtikriname, kad kiekvieno užsiėmimo metu teks paplušėti, tačiau pabaigoje, o ypač matant rezultatus, aplankys plati šypsena!

Individuali mankšta

Rekomenduojama sveiko judesio įpročio neturintiems žmonėms, kuriems reikia maksimalaus kineziterapeuto dėmesio. Užsiėmimų metu didžiausią dėmesį skiriame skausmingoms, probleminėms kūno vietoms, kurios jau spėjo „susigyventi“ su jūsų kasdienybe. Patarsime, ką galėtumėte atlikti namuose, kad greičiau priartėtumėte prie rezultatų.

55 minučių - 50 eurų

Pirminė konsultacija

Tai pirmasis pokalbis, kai klientas suteikia daugiau informacijos apie savo sveikatą, nusiskundimus. Kineziterapeutas apžiūri, ištestuoja ir sudaro tolesnį gydymo planą bei duoda rekomendacijas.

50 minučių - 60 eurų

Užsiėmimai mažoje 3-4 žmonių grupelėje

Vienu metu sportuoja keli žmonės, kurie gauna daug dėmesio dėl pratimų atlikimo technikos. Didėja motyvacija, vidinė konkurencija, juk sportuoti drauge –smagiau!

60 minučių - 20 eurų

Kineziterapijos programa sportuoti namuose

Įvertinę jūsų fizinį pasiruošimą, išklausę nusiskundimus ir norus, sudarome individualią programą ir apmokome sportuoti namų sąlygomis.

60 minučių - 60 eurų

Masažai

Pritaikome specialias masažo technikas, atsižvelgdami į jūsų fizinę būklę, nusiskundimus, skausmingas ar problemines kūno vietas. Taip pat turime platų pasirinkimą masažų, padedančių tiesiog atsipalaiduoti, įgauti daugiau vidinės ramybės ar efektyviai padailinti kūną.

Gydomasis masažas

Rekomenduojamas pacientams, turintiems įvairaus pobūdžio problemų ir nusiskundimų dėl juntamų skausmų, raumenų įtampų, tempimų ir tirpstančių galūnių. Masažas tinkamas tiek sėdimą darbą dirbantiems žmonėms, tiek fiziškai aktyviems ar intensyviai sportuojantiems.

40 minučių - 60 eurų

Skausmą šalinantis masažas

Rekomenduojamas jaučiantiems raumenų įtampą žmonėms. Masažas ne tik sumažina įtampą raumenyse, bet ir suaktyvina kraujotaką, padidina judesių amplitudę, padeda atsikratyti susikaustymo.

40 minučių - 30 eurų

55 minučių - 40 eurų

85 minučių - 60 eurų

Trigerinių taškų masažas

Rekomenduojamas žmonėms, jaučiantiems skausmus, tirpimus bei patiriantiems nuolatinę įtampą. Šio masažo metu taikomos stipresnės technikos, tokios kaip trigerinių taškų (raumens mazgų), vakuuminių taurių, giliųjų raumenų. Po šių masažų pagerėja kraujotaka, sumažėja įtampa raumenyse, padidėja judesių amplitudės, dingsta susikaustymas.

40 minučių - 50 eurų

60 minučių - 70 eurų

90 minučių - 90 eurų

Klasikinis masažas

Nuolatinis skubėjimas ir įtemptas darbas – daugelio šiuolaikinių žmonių kasdienybė, neretai lydima lėtinio nuovargio, galvos, nugaros skausmų, kūno sąstingio ar kitų negalavimų. Tik pajutus pirmąsias skausmo ar diskomforto kūne užuominas, rekomenduojamas klasikinis masažas, kuris mažina raumenų įtampą, gerina limfos tekėjimą, skatina kraujotaką, bendrą kūno ir organizmo gerovę, sukuria atpalaiduojantį pojūtį bei sugrąžina fizinį aktyvumą ir žvalumą. Klasikinis masažas gali būti atliekamas visam kūnui arba konkrečiose kūno vietose pagal individualius poreikius.

40 minučių - 30 eurų

60 minučių - 40 eurų

Limfodrenažinis masažas

Šis specializuotas masažo metodas skirtas limfinei sistemai, kuri yra imuninės sistemos dalis, suaktyvinti. Jo tikslas – padėti organizmui palaikyti tinkamą kraujotaką ir skatinti limfos skysčių judėjimą visame kūne. Kai kuriems sveikatos sutrikimams būdingas limfos skysčio kaupimasis, todėl limfodrenažiniai masažai gali būti naudingi žmonėms, sergantiems limfedema, fibromialgija ir kitomis ligomis.

50 minučių - 40 eurų

Sportinis masažas (atstatomasis)

Tai specifinė masažo forma, skirta sportininkams paruošti, atstatyti po fizinio krūvio ir reabilituoti po traumų. Tai stiprus masažas, kuris veikia visas raumenų grupes giliais judesiais. Jis naudingas sportininkams, intensyviai dirbantiems žmonėms ir tiems, kurie jaučia nuovargį bei įtampą. Šis masažas aktyvuoja kraujotaką, mažina patologinius darinius ir skausmą, didina judesio mobilumą. *60 min. – dalinis kūno masažas *90 min. – viso kūno masažas.

60 minučių - 40 eurų

90 minučių - 60 eurų

Anticeliulitinis masažas atliekamas rankomis

Tai efektyvus būdas kovoti su celiulitu ir mažinti poodinį riebalinį sluoksnį problemiškose vietose, tokiose kaip šlaunys, sėdmenys ir pilvas. Šio masažo metu atliekami judesiai, kurie skatina judėti poodinį riebalinį sluoksnį, aktyvina kraujotaką, šalina toksinus, prisotina ląsteles deguonimi ir maisto medžiagomis. Anticeliulitinis masažas stiprina imuninę sistemą, lėtina senėjimo procesus, lygina ir stangrina odą, gerina medžiagų apykaitą.

50 minučių - 40 eurų

Veido masažas

Valanda atsipalaidavimo ir malonumo! Masažas pradedamas nuo veido nuprausiamo ir nuvalymo profesionalia kosmetika, tuomet seka kaklo, pečių juostos ir tarpmenčių atpalaidavimas. Po to atliekami drenuojantys lėti prisilietimai prie veido, kuriuos lydi aktyvūs veido raumenų tonusą skatinantys judesiai. Nors masažas skirtas veidui, pasiekiamas ir viso kūno atsipalaidavimo jausmas.

60 minučių - 45 eurų

Nugaros ir veido masažų duetas

Pasiūlymas susideda iš nugaros trigerinių taškų ir veido masažų derinio. Įtampas, skausmus nuimantis nugaros masažas (40 min.) pabaigiamas maloniu ir atpalaiduojančiu veido masažu (40 min.).

85 minučių - 80 eurų

Stiprus nugaros ir galvos atpalaiduojančių masažų duetas

Tai laikas stipriam, skausmus mažinančiam trigerinių taškų nugaros masažui, po kurio seka malonus, į atsipalaidavimo jausmą leidžiantis nugrimzti galvos masažas.

70 minučių - 70 eurų

Individualus dėmesys Jums

Manualinio testavimo ar konsultacijos metu padėsime rasti jūsų skausmo priežastis.

Manualinis raumenų testavimas

Testuojamas kiekvienas žmogaus raumuo atskirai. Kineziterapeutas įvertina, kuris raumuo stipresnis, kuris silpnesnis. Tokiu būdu rekomenduojama vienus raumenis stiprinti, kitus atpalaiduoti, ištempti. Tai padės išvengti raumenų disbalanso, kuris sukelia nuolatinį nuovargį, maudimus, įtampas organizme.

50 minučių - 60 eurų

Įmonėms

Šiuolaikinis gyvenimo ritmas dažnam kelia įtampą, kurią dažnai lydi skausmai, kiti negalavimai. Galiausiai visa tai atsiliepia nuotaikai ir, svarbiausia, kasdienei savijautai bei sveikatai. Sėdimas darbas – taip pat viena didžiausių šio amžiaus žmonių problemų, keliančių išties daug neigiamų pasekmių. Norime, kad tokį darbą dirbantys žmonės jaustųsi energingesni ir žvalesni. Jūsų patogumui – atvykstame tiesiai į Jūsų biurą.

Paskaita ir ergonominės padėties korekcija

Pirmo susitikimo metu siūlome išklausyti bei praktiškai pritaikyti trumpus edukacinius mokymus „Ergonominė darbo padėtis“. Jų metu įvertinami kiekvieno darbuotojo sėdėjimo įpročiai, parodoma taisyklinga sėdėsena, pateikiamos rekomendacijos, kaip turėtų atrodyti ergonominė darbo vieta, pademonstruojama efektyvi mankšta, kurią galima atlikti tiesiog darbo vietoje.

Masažas darbo vietoje