Mankštos

Mokomės taisyklingų judesių, dėl kurių mažėja įtampa, skausmas, didėja raumenų tonusas, sąnarių amplitudės, o dėl besigaminančio hormono serotonino gerėja nuotaika. Užtikriname, kad kiekvieno užsiėmimo metu teks paplušėti, tačiau pabaigoje, o ypač matant rezultatus, aplankys plati šypsena!

Individuali mankšta

Rekomenduojama sveiko judesio įpročio neturintiems žmonėms, kuriems reikia maksimalaus kineziterapeuto dėmesio. Užsiėmimų metu didžiausią dėmesį skiriame skausmingoms, probleminėms kūno vietoms, kurios jau spėjo „susigyventi“ su jūsų kasdienybe. Patarsime, ką galėtumėte atlikti namuose, kad greičiau priartėtumėte prie rezultatų.

60 minučių - 40 eurų

Užsiėmimai mažoje 3-4 žmonių grupelėje

Vienu metu sportuoja keli žmonės, kurie gauna daug dėmesio dėl pratimų atlikimo technikos. Didėja motyvacija, vidinė konkurencija, juk sportuoti drauge –smagiau!

60 minučių - 15 eurų

Kineziterapijos programa sportuoti namuose

Įvertinę jūsų fizinį pasiruošimą, išklausę nusiskundimus ir norus, sudarome individualią programą ir apmokome sportuoti namų sąlygomis.

60 minučių - 50 eurų

Masažai

Pritaikome specialias masažo technikas, atsižvelgiant į jūsų fizinę būklę, nusiskundimus, skausmingas ar problemines kūno vietas. Taip pat turime platų pasirinkimą masažų, padedančių tiesiog atsipalaiduoti, įgauti daugiau vidinės ramybės arba efektyviai padailinti kūną.

Trigerinių taškų masažas

Rekomenduojamas žmonėms, jaučiantiems skausmus, tirpimus bei patiriantiems nuolatinę įtampą. Taikomos stipresnės technikos, tokios kaip trigerinių taškų (raumens mazgų), vakuuminių taurių, giliųjų raumenų. Po šių masažų pagerėja kraujotaka, sumažėja įtampa raumenyse, padidėja judesių amplitudės, dingsta „sukaustymo“ jausmas

40 minučių - 50 eurų

60 minučių - 70 eurų

90 minučių - 80 eurų

Veido masažas

Valanda laiko atsipalaidavimo ir malonumo... Veidas nuprausiamas ir nuvalomas profesionalia kosmetika, tada pradedama nuo kaklo, pečių juostos ir tarpmenčių atpalaidavimo... Vėliau seka drenuojantys lėti prisilietimai prie veido, kuriuos seka aktyvūs veido raumenų tonusą didinantys judesiai. Masažo metu ne tik veido raumenų tonuso suaktyvinimas, bet ir viso kūno atsipalaidavimas...

60 minučių - 45 eurų

Žandikaulio sąnario atpalaidavimas

Rekomenduojama žmonėms, kurie: - veide jaučia daug įtampų, jei žandikaulio sąnario padėtis netaisyklinga dėl įtemptų veido raumenų, netaisyklingos laikysenos, - jei jaučiate keistus garsus praveriant ar užveriant burną, tokius kaip smėlis, traškėjimas, pokštelėjimas, tai galimas signalas apie žandikaulio sąnario nusidėvėjimą - rekomenduojama atlikti veido raumenų atpalaidavimą prieš ir po ortodontinių procedūrų, nes ilgalaikės kapos ir kitos imobilizacijos priemonės neigiamai veikia centrinę nervų sistemą.

50 minučių - 45 eurų

Individualus dėmesys Jums

Manualinio testavimo ar konsultacijos metu padėsime rasti jūsų skausmo priežastis.

Manualinis raumenų testavimas

Testuojamas kiekvienas žmogaus raumuo atskirai. Kineziterapeutas įvertina, kuris raumuo stipresnis, kuris silpnesnis. Tokiu būdu rekomenduojama vienus raumenis stiprinti, kitus atpalaiduoti, ištempti. Tai padės išvengti raumenų disbalanso, kuris sukelia nuolatinį nuovargį, maudimus, įtampas organizme.

50 minučių - 50 eurų

Konsultacija

Siekiame, kad mankštas atliktumėte tik taisyklingai, nekenkdami sau ir galėtumėte atsikratyti skausmų ar kitų negalavimų, su kuriais susiduriate, todėl konsultuojame ir patariame, ką tikslingiausia pasirinkti kiekvienu individualiu atveju.

55 minučių - 45 eurų

Įmonėms

Ne paslaptis, kad šiuolaikinis gyvenimo ritmas dažnam kelia skausmus, kitus negalavimus. Galiausiai visa tai atsiliepia nuotaikai ir, svarbiausia, kasdienei savijautai bei sveikatai. Sėdimas darbas – taip pat viena didžiausių šio amžiaus žmonių problemų, keliančių išties daug neigiamų pasekmių. Norime, kad tokį darbą dirbantys žmonės jaustųsi energingesni ir žvalesni. Jūsų patogumui – atvykstame tiesiai į Jūsų ofisą.

Paskaita ir ergonominės padėties korekcija

Pirmo susitikimo metu siūlome išklausyti bei išbandyti trumpus edukacinius mokymus „Ergonominė darbo padėtis“. Jų metu įvertinami kiekvieno darbuotojo sėdėjimo įpročiai, parodoma taisyklinga sėdėsena, pateikiamos rekomendacijos, kaip turėtų atrodyti ergonominė darbo vieta, pademonstruojama efektyvi mankšta, kurią galima atlikti tiesiog darbo vietoje.

Masažas darbo vietoje