Mankštos

Mokomės taisyklingų judesių, dėl kurių mažėja įtampa, skausmas, didėja raumenų tonusas, sąnarių amplitudės, o dėl besigaminančio hormono serotonino gerėja nuotaika. Užtikriname, kad kiekvieno užsiėmimo metu teks paplušėti, tačiau pabaigoje, o ypač matant rezultatus, aplankys plati šypsena!

Individuali mankšta

Rekomenduojama sveiko judesio įpročio neturintiems žmonėms, kuriems reikia maksimalaus kineziterapeuto dėmesio. Užsiėmimų metu didžiausią dėmesį skiriame skausmingoms, probleminėms kūno vietoms, kurios jau spėjo „susigyventi“ su jūsų kasdienybe. Patarsime, ką galėtumėte atlikti namuose, kad greičiau priartėtumėte prie rezultatų.

60 minučių - 40 eurų

Užsiėmimai mažoje 3-4 žmonių grupelėje

Vienu metu sportuoja keli žmonės, kurie gauna daug dėmesio dėl pratimų atlikimo technikos. Didėja motyvacija, vidinė konkurencija, juk sportuoti drauge –smagiau!

60 minučių - 20 eurų

Kineziterapijos programa sportuoti namuose

Įvertinę jūsų fizinį pasiruošimą, išklausę nusiskundimus ir norus, sudarome individualią programą ir apmokome sportuoti namų sąlygomis.

60 minučių - 50 eurų

Masažai

Pritaikome specialias masažo technikas, atsižvelgiant į jūsų fizinę būklę, nusiskundimus, skausmingas ar problemines kūno vietas. Taip pat turime platų pasirinkimą masažų, padedančių tiesiog atsipalaiduoti, įgauti daugiau vidinės ramybės arba efektyviai padailinti kūną.

Skausmą šalinantis masažas

Rekomenduojamas jaučiantiems raumenų įtampą žmonėms. Šio masažo metu taikomos giliųjų raumenų technikos, kurios bendrai padeda pasiekti maksimaliai gerą rezultatą. Masažas ne tik sumažina įtampą raumenyse, bet ir suaktyvina kraujotaką, padidina judesių amplitudę, padeda atsikratyti „sukaustymo“ jausmo.

40 minučių - 30 eurų

55 minučių - 40 eurų

85 minučių - 60 eurų

Trigerinių taškų masažas

Rekomenduojamas žmonėms, jaučiantiems skausmus, tirpimus bei patiriantiems nuolatinę įtampą. Taikomos stipresnės technikos, tokios kaip trigerinių taškų (raumens mazgų), vakuuminių taurių, giliųjų raumenų. Po šių masažų pagerėja kraujotaka, sumažėja įtampa raumenyse, padidėja judesių amplitudės, dingsta „sukaustymo“ jausmas

40 minučių - 50 eurų

60 minučių - 70 eurų

90 minučių - 90 eurų

Veido masažas

Valanda laiko atsipalaidavimo ir malonumo... Veidas nuprausiamas ir nuvalomas profesionalia kosmetika, tada pradedama nuo kaklo, pečių juostos ir tarpmenčių atpalaidavimo... Vėliau seka drenuojantys lėti prisilietimai prie veido, kuriuos seka aktyvūs veido raumenų tonusą didinantys judesiai. Masažo metu ne tik veido raumenų tonuso suaktyvinimas, bet ir viso kūno atsipalaidavimas...

60 minučių - 45 eurų

Klasikinis masažas

Klasikinis masažas yra viena iš populiariausių ir tradicinių masažo technikų, skirta kūno atpalaidavimui ir gerinimui. Šis masažas apima įvairius rankų judesius atliekamus ant žmogaus kūno, siekiant sumažinti raumenų įtampą, skatinti kraujotaką, gerinti limfos tekėjimą bei mažinti stresą. Tai gali būti atliekama visame kūne arba konkrečiose kūno vietose, remiantis individualiais poreikiais. Klasikinis masažas dažnai naudojamas siekiant pagerinti bendrą gerovę, sumažinti raumenų skausmą ir sukurti atpalaiduojantį pojūtį.

40 minučių - 30 eurų

60 minučių - 40 eurų

Limfodrenažinis masažas

Limfodrenažinis masažas yra švelnus masažo metodas, skatinantis limfos skysčių judėjimą visame kūne. Limfinės sistemos skysčiai padeda pašalinti atliekas ir toksinus iš kūno audinių. Kai kuriems sveikatos sutrikimams būdingas limfos skysčio kaupimasis, todėl limfodrenažiniai masažai gali būti naudingi žmonėms, sergantiems limfedema, fibromialgija ir kitomis ligomis. Šis specializuotas masažo metodas skirtas limfinės sistemai, kuri yra imuninės sistemos dalis. Jo tikslas yra padėti organizmui palaikyti tinkamą kraujotaką, kūno skysčių balansą ir imunines funkcijas.

50 minučių - 40 eurų

Neurosedatyvinis kūno masažas

Neurosedatyvinis masažas yra skirtas mažinti emocinį-psichologinį stresą ir jo padarinius. Ši technika yra veiksminga kovojant su chronišku nuovargiu, miego sutrikimais, apatija, nervingumu ir įvairiomis psichosomatinėmis ligomis. Masažo metu klientas pasiekia būseną, artimą sveikam miegui arba meditacijai. Jis jaučia gilų organizmo atsipalaidavimą ir poilsį. Neigiamos emocijos išnyksta, klientui atsistato dvasinė pusiausvyra, stiprėja organizmo imuninė sistema ir padidėja atsparumas stresui.

50 minučių - 40 eurų

Sportinis masažas (tonizuojantis, atstatomasis)

Sportinis masažas yra specifinė masažo forma, skirta sportininkų paruošimui, atstatymui po fizinio krūvio ir reabilitacijai po traumų. Tai stiprus masažas, kuris veikia visas raumenų grupes greitais, stipriais ir giliais judesiais. Jis naudingas sportininkams, intensyviai dirbantiems žmonėms ir tiems, kurie jaučia nuovargį bei įtampą. Šis masažas aktyvuoja kraujotaką, mažina patologinius darinius ir skausmą, bei didina judesio mobilumą ir gijimą.

60 minučių - 40 eurų

Anticeliulitinis masažas atliekamas rankomis

Anticeliulitinis masažas yra efektyvus būdas kovoti su celiulitu ir mažinti poodinį riebalinį sluoksnį problemiškose vietose, tokiose kaip šlaunys, sėdmenys ir pilvas. Šis masažas apima ypatingus judesius, kurie aktyvina kraujotaką, pašalina toksinus, prisotina ląsteles deguonimi ir maisto medžiagomis. Skatina judėti poodinį riebalinį sluoksnį, aktyvina limfos ir kraujotaką, palengvindamas skysčių cirkuliaciją kūne. Anticeliulitinio masažo nauda yra tokia: stiprinama imuninė sistema, sulėtinami senėjimo procesai, pašalinami toksinai, oda tampa lygesnė ir stangresnė, o medžiagų apykaita pagreitėja.

50 minučių - 40 eurų

Individualus dėmesys Jums

Manualinio testavimo ar konsultacijos metu padėsime rasti jūsų skausmo priežastis.

Manualinis raumenų testavimas

Testuojamas kiekvienas žmogaus raumuo atskirai. Kineziterapeutas įvertina, kuris raumuo stipresnis, kuris silpnesnis. Tokiu būdu rekomenduojama vienus raumenis stiprinti, kitus atpalaiduoti, ištempti. Tai padės išvengti raumenų disbalanso, kuris sukelia nuolatinį nuovargį, maudimus, įtampas organizme.

50 minučių - 50 eurų

Konsultacija

Siekiame, kad mankštas atliktumėte tik taisyklingai, nekenkdami sau ir galėtumėte atsikratyti skausmų ar kitų negalavimų, su kuriais susiduriate, todėl konsultuojame ir patariame, ką tikslingiausia pasirinkti kiekvienu individualiu atveju.

55 minučių - 50 eurų

Įmonėms

Ne paslaptis, kad šiuolaikinis gyvenimo ritmas dažnam kelia skausmus, kitus negalavimus. Galiausiai visa tai atsiliepia nuotaikai ir, svarbiausia, kasdienei savijautai bei sveikatai. Sėdimas darbas – taip pat viena didžiausių šio amžiaus žmonių problemų, keliančių išties daug neigiamų pasekmių. Norime, kad tokį darbą dirbantys žmonės jaustųsi energingesni ir žvalesni. Jūsų patogumui – atvykstame tiesiai į Jūsų ofisą.

Paskaita ir ergonominės padėties korekcija

Pirmo susitikimo metu siūlome išklausyti bei išbandyti trumpus edukacinius mokymus „Ergonominė darbo padėtis“. Jų metu įvertinami kiekvieno darbuotojo sėdėjimo įpročiai, parodoma taisyklinga sėdėsena, pateikiamos rekomendacijos, kaip turėtų atrodyti ergonominė darbo vieta, pademonstruojama efektyvi mankšta, kurią galima atlikti tiesiog darbo vietoje.

Masažas darbo vietoje