Toma Rutkauskė

Studijos savininkė, kineziterapeutė, masažo specialistė.

Veikla: stipresnių technikų masažai.

Profesinis moto: sveikata - tai dovana, kurią galite sau padovanoti /Bodo Werner/.

Kas motyvuoja: kas gali būti geriau už klientą, išeinantį su plačiausia šypsena? Ir sugrįžtantį, žinoma.

Patirtis: reabilitacijos bakalauras. Kineziterapeutės spaudas. Masažuotojos spaudas. Nuolatiniai kvalifikacijos tobulinimo kursai (įvairios masažų technikos, grupinių ir individualių užsiėmimų, sveikatinimo, gydymo judesiu ir kt.).

Sveikas judesys: tai toks judesys, kuris yra itin preciziškai priderintas prie kasdienių žmogaus įpročių (rutininių veiksmų), nesudaro jokių kūno asimetriškumų, raumenų disbalanso. O kas yra sveiko judesio mankšta? Tai pliūpsnis energijos, žvalios nuotaikos ir jėgų!

Dovile Suvaizdyte

Kineziterapeutė

Veikla: sveikatinančios mankštos individualiai, manualinis raumenų testavimas, sveikatinančios mankštos mažose grupėse.

Profesinis moto: kiekvieno asmens atvejis unikalus, kas tinka vieniems netinka kitiems, todėl svarbus individualus įvertinimas, problemos radimas, bei jos, o ne simptomų gydymas.

Kas motyvuoja: gebėjimas padėti žmonėms.

Patirtis: kineziterapijos, ergoterapijos bakalaurai, fizinės medicinos ir reabilitacijos magistras. Darbo patirtis: septyneri metai darbo kineziterapeute, darbo pobūdis – darbas su įvairių profilių pacientais: judamojo atramos aparato, nervų sistemos, vidaus ligų, endokrininių ligų, kvėpavimo sistemos ligų, vertebroneuroliginiais pacientais. Nuolatiniai kvalifikacijos tobulinimo kursai, konferencijos ir seminarai.

Sveikas judesys: tai toks judesys, kuris gali padėti sumažinti slausmą, padeda sumažinti, raumenų disbalansą bei pagerina ne tik fizinę, bet ir emocinę savijautą. Fizinio krūvio metu gaminasi hormonai, gerinantys žmogaus nuotaiką ir savijautą, suteikiantys džiaugsmo ir pasitenkinimo jausmą. Neveltui yra teigiama, kad šokoladas gerina atmintį, o sportas kelia nuotaiką.