Toma Rutkauskė

Studijos savininkė, kineziterapeutė, masažo specialistė.

Veikla: stipresnių technikų masažai.

Profesinis moto: sveikata - tai dovana, kurią galite sau padovanoti /Bodo Werner/.

Kas motyvuoja: kas gali būti geriau už klientą, išeinantį su plačiausia šypsena? Ir sugrįžtantį, žinoma.

Patirtis: reabilitacijos bakalauras. Kineziterapeutės spaudas. Masažuotojos spaudas. Nuolatiniai kvalifikacijos tobulinimo kursai (įvairios masažų technikos, grupinių ir individualių užsiėmimų, sveikatinimo, gydymo judesiu ir kt.).

Sveikas judesys: tai toks judesys, kuris yra itin preciziškai priderintas prie kasdienių žmogaus įpročių (rutininių veiksmų), nesudaro jokių kūno asimetriškumų, raumenų disbalanso. O kas yra sveiko judesio mankšta? Tai pliūpsnis energijos, žvalios nuotaikos ir jėgų!

Dovilė Suvaizdytė

Kineziterapeutė

Veikla: Sveikatinančios mankštos individualiai ir mažose grupėse, manualinis raumenų testavimas.

Profesinis moto: Kiekvieno žmogaus atvejis unikalus, kas tinka vieniems, netinka kitiems, todėl svarbus individualus įvertinimas, problemos radimas ir jos, o ne simptomų gydymas.

Kas motyvuoja: Gebėjimas padėti žmonėms.

Patirtis: Kineziterapijos, ergoterapijos bakalaurai, fizinės medicinos ir reabilitacijos magistras. Darbo patirtis: septyneri metai darbo kineziterapeute, darbas su įvairių profilių pacientais: judamojo atramos aparato, nervų sistemos, vidaus, endokrininių, kvėpavimo sistemos ligomis, vertebroneuroliginiais pacientais. Nuolatiniai kvalifikacijos tobulinimo kursai, konferencijos ir seminarai.

Sveikas judesys: Tai toks judesys, kuris gali padėti sumažinti skausmą, raumenų disbalansą bei gerinti ne tik fizinę, bet ir emocinę savijautą. Fizinio krūvio metu gaminasi hormonai, gerinantys žmogaus nuotaiką ir savijautą, suteikiantys džiaugsmo ir pasitenkinimo jausmą. Ne veltui yra teigiama, kad šokoladas gerina atmintį, o sportas kelia nuotaiką.

Pavel Šengerij

Profesionalus masažuotojas.

Veikla: Klasikinio, gydomojo, limfodrenažinio, sportinio (atstatomojo), anticeliulitinio masažo atlikimas.

Profesinis moto: Jei sugebi įsivaizduoti save kito žmogaus vietoje, gali pajusti tai, ko jis nepajėgia išreikšti žodžiais.

Kas motyvuoja: Suvokimas, kad esi reikalingas ir naudingas.

Patirtis: Gydomojo masažo specialisto kvalifikacija profesinio rengimo mokykloje „Art of Beauty“, tarptautinis ITEC sportinio masažo diplomas, pedagogikos bakalauro kvalifikacinis laipsnis Lietuvos sporto universitete (specializacija – sporto šakos).

Sveikas judesys: Tai ne tik atliktas veiksmas, bet ir visas gyvenimo būdas, išreikštas noru gerai jaustis ir judėti pirmyn.

Raminta Bartasevičiūtė

Kineziterapeutė

Veikla: Manualinis raumenų-skeleto sistemos, biomechanikos ištyrimas, judesiu paremtas gydymas, pratimų programos pritaikymas pagal problematiką, sveikatinimo mankštos.

Profesinis moto: Mūsų kūnas geba pats save gydyti, jeigu pasirenkame sąmoningai rūpintis juo, judėti ir keliauti sveikos gyvensenos link.

Kas motyvuoja: Gebėjimas padėti žmogui.

Patirtis: Kineziterapijos bakalauro, magistro studijos (LSU, Kaunas, DEU, Izmiras), osteopatijos studijos (IAO, Kopenhaga). Įvairūs kvalifikacijos tobulinimo kursai. Darbo patirtis: individualus biomechanikos ištyrimas, reabilitacija po sportinių traumų, raumenų disbalanso korekcija, individualių ir grupinių sveikatingumo mankštų, sportinių užsiėmimų vedimas, sporto programos sudarymas, laikysenos korekcija, įvairių kūno skausmų sprendimo būdai, sąnarių mobilumo gerinimas, traumų prevencija.

Sveikas judesys: Tai neatsiejama būtinybė mūsų kūnui, kad gyventume kokybišką gyvenimą, nejausdami skausmo. Tai yra žingsnis link geresnės savijautos tiek fiziškai, tiek psichologiškai, nes kai gerai jaučiuosi savo kūne, galiu nuversti kalnus visose kitose srityse.